Ми раді Вас вітати на сайті закладу дошкільної освіти №115
Салтівського району
м. Харкова.

/Files/images/glavnaya/image1.jpeg

Заклад дошкільної освіти № 115 - маленька краплинка в морі дошкільних освітніх установ Харкова. Це затишний і теплий будинок для 114 дітей, яких виховують грамотні і творчі педагоги. Вихователі захоплені пошуком нових методів і підходів у роботі з дітьми. Одним з головних достоїнств дитячого саду є насичена творча розвиваюча середа, завдяки якій дітки ростуть здоровими, міцними, різносторонніми і розвиненими.

Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти № 115 здійснює свою діяльність на основі програми, розробленої авторами з позицій гуманістичної педагогіки, особистісно-діяльнісного підходу до розвитку і вихованню дитини-дошкільника. Вона включає три частини відповідно до трьох ступенями дошкільного періоду (молодший, середній, старший дошкільний вік). Мета програми - забезпечення всебічного розвитку дитини в період дошкільного дитинства: інтелектуального, фізичного, емоційного, морального, вольового, соціально-особистісного, - через відповідну його віковим особливостям розвиваюче середовище. Введення, дитини в навколишній світ здійснюється шляхом його взаємодії з різними сферами буття (світом людей, природи тощо) і культури (образотворчим мистецтвом, музикою, дитячою літературою та рідною мовою, математикою та ін.) У ЗДО № 115 працює працелюбний, доброзичливий, творчий колектив. Досить високий рівень кваліфікації, орієнтації на принципи гуманістичної педагогіки дозволяє колективу стабільно і цікаво працювати.

Шановні батьки!

З 24 лютого 2022 року в закладі призупинено освітній процес внаслідок збройної агресії Російської Федерації та оголошення в Україні воєнного стану згідно з Указом Презедента України від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", з метою збереження життя та здоров'я учасників освітнього процесу.

Наразі війна руйнує плани і долі багатьох людей, долю нашої країни. Нам би хотілося обійняти всіх батьків – і сказати, які ми молодці, що витримуємо весь цей жах і залишаємося такими турботливими по відношенню до наших дітей. І хочемо подякувати всім дітям, і ви, будь ласка, кажіть їм слова подяки за кожну дію, яка їм вдається. Ми обов'язково впораємося. Ми збережемося заради своїх дітей та заради власного життя. В вільній прекрасній Україні!

/Files/images/107.jpg

Бережіть себе та людей поруч. Зараз важливе кожне добре та тепле слово підтримки.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.